Internetový obchod je evidovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod číslom 4177, so zmenou pod číslom 4765.

Zákazník dáva súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov vyplnených pri registrácii alebo objednávke v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas dáva zákazník na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.
(Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 201505060) 

Vaše súkromie rešpektujeme. Pokiaľ Vám máme poskytnúť kvalitné služby potrebujeme k tomu niektoré Vaše osobné údaje. Údaje sú v našej databáze chránené pred zneužitím. Každý zákazník musí pri registrácii uviesť:

  • meno a priezvisko

  • kompletnú adresu ( Prípadne adresu, ktorá má byť uvedená na faktúre)

  • email (Slúži na prípadnú komunikáciu so zákazníkom.)

  • telefónne číslo ( Nepovinný údaj - slúži na komunikáciu so zákazníkom.)

 

Pokiaľ nakupujete ako živnostník alebo firma je nutné uviesť ešte nasledovné údaje:

  • obchodný názov

  • IČO

  • DIČ

  • IČDPH (nepovinný údaj)

  • Bankové spojenie ( Kvôli vystaveniu faktúry a správnemu zaúčtovaniu)

 

Tieto údaje sú uchovávané na dobu neurčitú v našej databáze a slúžia výhradne pri identifikácii ako kupujúceho. Používame ich výhradne na realizáciu Vašej objednávky a zlepšení našich služieb. Vami zadané údaje sú takisto nutné pre náš fakturačný a účtovný systém (ktorý spracúvava naša účtovníčka). Našu databázu údajov za žiadnych okolností nepredávame, neprenajímame, ani nijak inak neposkytujeme žiadnej tretej strane.

V súčastnosti sú všetky formy elektronického bankovníctva (čiže platby cez internet) realizované priamo na stránkach Vašej banky, ktorá nám poskytne jedine Vaše meno, informáciu o úspešnosti vašej platby (Či platba prebehla úspešne) , prípadne číslo účtu (Slúži na identifikáciu vašej platby).

Vaše údaje poskytujeme jedine organizáciam, s ktorými je nutné spolupracovať pri vybavovaní Vašej objednávky. Sú to banky (klienti ktorých u nás môžu platiť cez internet banking) a doručovateľské služby (Slovenská pošta). V tomto prípade ide ale o jednorázové poskytnutie týchto údajov, slúžiace len pre vybavenie Vašej objednávky.

Prevádzkovateľ internetového obchodu Sirion môže verejnosti, alebo tretej strane poskytnúť štatistické údaje o návštevnosti svojej stránky, obrate a podobne, avšak na základe týchto informácií nie je možne nijakým spôsobom identifikovať jednotlivých zákazníkov.

Vaše osobné údaje v našej databáze je možné kedykoľvek zmeniť po prihlásení sa na Váš zaregistrovaný účet na stránke nášho internetového obchodu. V prípade, že si Vašu registráciu želáte zrušiť, je potrebné kontaktovať nás (telefonicky, emailom) a vašu registráciu zneaktívnime.

 

Aby sme to nakoniec zhrnuli: Zaväzujeme sa nepredávať Vaše osobné údaje žiadnym iným osobám, ani ich nikomu inému nebudeme poskytovať. Vaše údaje ktoré nám poskytnete slúžia výhradne na bezproblémové a kvalitné splnenie Vašej objednávky a na komunikáciu s Vami za účelom neustáleho zlepšovania kvality našich služieb pre Vás.

 

Kontaktujte nás

Pokiaľ máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať


žiadne produkty

To be determined Doručenie
0,00 € Tax
0,00 € Celkom

Prices are tax included

dokončiť nákup